Pohřební služby

Pohřební služby:

 

Naše firma působí více jak 2 generace po dobu 20-ti let.

Naší hlavní působností jsou Teplice, Duchcov, Bílina, Most a Chomutov. Zajišťujeme převoz zesnulého odkudkoliv v České republice i převoz zesnulého do zahraničí i ze zahraničí. Zajistíme pohřební věnce živé i umělé, smuteční kytice a další náležitosti spojené s pohřbem.

 

Služby pro pozůstalé:

Sjednání pohřbu na pobočce:

V co nejbližší době po úmrtí zesnulého navštivte naši kancelář, kde Vám bude k dispozici naše sjednavatelka, která s Vámi vyřídí veškeré náležitosti související s úmrtím.

Sjednání pohřbu u vás doma:

Abychom Vám co nejvíce pomohli ulehčit situaci při úmrtí blízkého , mohou naši zaměstnanci za Vámi přijet i domů, kde si dohodnete na všech další náležitostech.

Kremace:

Pohřební ústav Marie zajistí kremaci zesnulého. V nejmodernějším krematorium Vysočanské zahrady Hrušovany u Chomutova www.vysocany.cz.

 

Druhy pohřbů:
Je důležité pro jaký druh rozloučení se rozhodnete.
Civilní obřady:

Bez Obřadu:
-znamená,že zesnulý je převezen z místa úmrtí do krematoria, kde proběhne kremace. Vše probíhá bez účasti pozůstalých
Obřad Requiem:
- znamená,že zesnulý je převezen z místa úmrtí do krematoria a zpopelnění proběhne v dohodnutý den a hodinu (účast pozůstalých u zpopelnění zesnulého přímo v krematoriu)
Rozloučení v obřadní síni:
- znamená,že zesnulý je převezen do krematoria a v obřadní síni v určený den a hodinu probíhá rozloučení za doprovodu hudby a řečníka
Pohřební zesnulého do země: možnost kombinace s rozloučením v obřadní síni
- po té co proběhne pohřeb v obřadní síni, zajistíme převoz zesnulého na hřbitov, kde se uskuteční pohřbení zesnulého do rodinného hrobu. Vše potřebné jako je výkop hrobu, výzdoba hrobu, řečník, hudba i živá hudba Vám naše firma zajistí.
Církevní obřad:

- smuteční obřad se provádí v církevních zařízeních podle víry zesnulého. Doporučujeme projednat termín s příslušným duchovním a zadat podle možnosti duchovního dva možné termíny smutečního obřadu. U nás pak telefonicky potvrdíme duchovnímu ten nejvhodnější
 
 
Banner